Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj nas

nasze story

Say Mommy narodziło się z połączenia designu i empatii. Wyobraźnia, wielkie serca i wiedza fizjoterapeutyczna kilku osób pozwoliły wymyślić rewolucyjne ubranka, które ułatwiają rodzicom dbanie o rozwój niemowląt. Nasze Kształciałki są piękne, wygodne i bezpieczne. Przede wszystkim jednak, każde z nich ma dodatkowe funkcje. Ubranka bawią, uczą, pomagają pokonać niemowlęce dolegliwości i wspierają rozwój.


W Say Mommy otulamy Was wsparciem i miłością. Wspólnie wzrastamy, rozwijamy bliskość i budujemy niepowtarzalną relację, opartą na świadomej miłości.

nasz zespół

która projektuje, odszywa, eksperymentuje, wyrzuca do kosza, znowu projektuje i analizuje. Nigdy się nie poddaje. To ona jest autorką całej kolekcji ubrań Say Mommy.

fizjoterapeutka z powołania. Od wielu lat, dzięki wykształceniu i doświadczeniu, wspiera w rozwoju dzieci oraz przekazuje cenną wiedzę i rady ich rodzicom. Wszystkie projekty Say Mommy powstawały pod jej czujnym okiem. Justyna nie akceptuje kompromisów, stawia tylko na najwyższą jakość.

znana także jako Matka Chrzestna Kształciaków. Jest genialną ilustratorką i graficzką. Pogodą ducha wypełnia każdy dzień pracy zespołu, a unikalnymi projektami cieszy oczy wszystkich naszych klientów i ich bliskich.

czyli osoba od zadań specjalnych. Mistrzyni organizacji. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, zachowując spokój ducha i promienny uśmiech bez względu na okoliczności. Mama Marysi i Ewy, które wyrosły z rozmiarów Say Mommy, ale już wdrażają się w projektowanie kolejnych kolekcji.

Marta to dobry duch, który czuwa i pilnuje, by nasze kształciaki jak najlepiej odnalazły się w socialowym świecie. Dba o to, żebyście byli na bieżąco z życiem Say Mommy. Jako najmłodsza osoba w składzie, mimo że ząbkowanie i raczkowanie ma już za sobą, każdego dnia inspiruje i odkrywa przed nami nowe narzędzia, które pomagają nam jeszcze sprawniej komunikować światu o misji Say Mommy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 23 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-24
Obsługa klienta profesjonalna. Polecam.
2023-04-24
Szybka wysyłka, ładnie zapakowane, dużo dodatkowych treści w pudełku :)
pixelpixel